FURNITURE / Sofas / Sofa 12563055
nr 1256 3055
SOFA
50 / 60-tal. Length: 160, slitage på armstöd, wear.
50 / 60-tal. Längd: 160, slitage på armstöd
Condition: slitage
1000
SEK 350
Monday May 20 2019
at 18:33:41
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)
- Thema-auction
May 20
Retro
Read more about Retro
SOFA
Condition: slitage
Read more about Retro
nr 1256 3055
SOFA
Condition: slitage
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 350 |
Monday May 20 2019 |
- Thema-auction
May 20
Retro
På Tema Retro den 20 maj har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, W ...Read more about Retro